Duża zniżka w salonach samochodowych

Stosunkowo sporą wartość zniżki mogą zagwarantować sobie posiadacze Karty Dużej Rodziny.

Kto może uzyskać Kartę Dużej Rodziny?

Rodzina, w której rodzic lub małżonek rodzica mają na utrzymaniu co najmniej troje dzieci może starać się o wydanie karty zniżkowej. Każdy członek rodziny, czyli ojciec, matka, macocha lub ojczym oraz dzieci otrzymają swoją prywatną KDR. Co istotne, jest ona przyznawana niezależnie od dochodu w rodzinie.

Karta Dużej Rodziny nie jest tylko dla rodzin z niepełnoletnimi dziećmi. Od 1 stycznia 2019 roku mogą ją uzyskać również rodzice, którzy kiedykolwiek mieli na utrzymaniu co najmniej troje dzieci.

Mitsubishi Outlander i L200 o 15% taniej

Klienci polskich salonów Mitsubishi Motors są od teraz beneficjentami rządowego programu wspierania rodzin o nazwie Karta Dużej Rodziny, z którego korzysta obecnie 800 000 rodziców. Chcecie poznać konkrety? Marka spod znaku Trzech Diamentów oferuje zniżkę aż 15 % od ceny katalogowej. To stosunkowo spore pomniejszenie cen obowiązuje przy zakupie modeli Outlander i L200. Wymogiem, któy musi spełnić potencjalny nabywca samochodu, oprócz posiadania Karty Dużej Rodziny, to wykupinie ubezpieczenia w PZU

Sprawdź ceny podzespołów i bądź pewien

Jeśli nie jesteście przekonani co do wyboru danych modeli samochodów. Boicie się, że koszty późniejszych napraw czy wymiany części mogą być zbyt wysokie – radzimy przejrzeć katalogi internetowe. Przykładowym bardzo dobrze zorganizowanym internetowym sklepem części samochodowych jest Iparts.pl
My doskonale wiemy, że zakup auta to wybór dokonywany raz na wiele lat. Dlatego też musi być solidnie przemyślany. Poniżej podamy Wam bezpośredni link do katalogu części samochodowych na Iprats, dzięki któremu sprawdzenie cen podzespołów okaże się dziecinnie proste.

SsangYong partnerem Karty Dużej Rodziny

Do grona partnerów Karty Dużej Rodziny dołączyła również firma SsangYong. Wszyscy posiadacze KDR mogą bez problemu otrzymać zniżkę na zakup konkretnych modeli nowych samochodów. Przykładowo modele Tivoli, XLV oraz Korando objęte są zniżką 8%. Nieco więcej zaoszczędzimy wybierając auto w modelu Rodius, Rexton lub Actyon Sports – tutaj otrzymamy aż 12% upustu od ceny katalogowej. Firma informuje nas, iż rabat ten nie łączy się z innymi: zniżkami, rabatami i promocjami SsangYoung. Dodatkowo koreańska marka zastrzegła sobie możliwość korzystania z rabatu jedynie raz w roku. Oznacza to, że okres pomiędzy kolejnymi zakupami nie może być krótszy niż 1 rok.

Nie warto przepłacać. Jeśli masz taką możliwość zapewnij zniżki sobie i Twoim najbliższym. Z roku na rok coraz więcej osób chętnie pozyskuje Kartę Dużej Rodziny, prawdopodobnie dlatego, że nie uwzględnia ona statusu finansowego rodziny.

Autor

Auto-Moto24.pl

Serwis motoryzacyjny

Zobacz również